Shu munosabat bilan TDYU rahbariyati, Regensburg universiteti vakillarining universitet talabalari bilan uchrashuvi tashkil etiladi.
Uchrashuvda 1–3-bosqich talabalari ishtirok etishi mumkin.
Toshkent davlat yuridik universiteti va Regensburg universiteti hamkorligida tashkil etilayotgan uchrashuv 5-aprel 15:00 da TDYU Axborot-resurs markazida boshlanadi.
Batafsil ma’lumot uchun “Xorijiy tillar” kafedrasi katta o‘qituvchisi Muyassarxon Baxriddinova (+99888 109-45-54)ga murojaat qilishingiz mumkin.
Ma’lumot uchun: Regensburg universiteti YUNESKOning jahon merosi ro‘yxatiga kiritilgan jamoat tadqiqot universiteti hisoblanadi. Regensburg shahrida joylashgan ushbu universitet QS World University Rankingsga ko‘ra, dunyoning 500 ta eng yaxshi universitetlari ro‘yxatiga kiritilgan.

Начался прием в Центр немецкого права и сравнительно-правовых исследований ТГЮУ
В связи с этим будет организована встреча руководства ТГЮУ, представителей Регенсбургского университета со студентами университета.
Во встрече могут принять участие студенты 1-3 курсов.
Встреча, организованная Ташкентским государственным юридическим университетом и Регенсбургским университетом, начнется 5 апреля в 15:00 в Информационно-ресурсном центре ТДЮУ.
Для получения дополнительной информации вы можете обратиться к старшему преподавателю кафедры иностранных языков Муяссархан Бахриддиновой (+99888 109-45-54).
Для справки: Регенсбургский университет — публичный исследовательский университет, расположенный в средневековом городе Регенсбург, Бавария, в городе, входящем в список всемирного наследия ЮНЕСКО.