“Yurist” loyihasining 2022–2023-oʻquv yili bahorgi semestri uchun turniri boshlanmoqda
Toshkent davlat yuridik universitetida talabalar tashabbusi bilan tashkil etilgan hamda talabalarning huquqiy bilimini oshirish va jamoa bo‘lib ishlash koʻnikmalarini oshirishga qaratilgan tanlov har 2 haftada bir marta oʻtkazib kelinmoqda.
Turnirda ishtirok etish uchun 6 nafardan iborat tarkibda jamoani shakllantiring va uni nomlab, loyiha koordinatori Farida Allambergenova (telegram manzili: @aristokrat_farida yoki telefon raqami : +99899 752-81-98) orqali ro‘yxatdan o‘ting.
Eslatib o‘tamiz: jamoada har bir (1–3) kursdan kamida bir nafardan talaba bo‘lishi kerak, chunki vazifalar uchta kurs modullari doirasida tuziladi.
Agarda sizda jamoa yoʻq boʻlsa jamoani shakllantirishda “Yurist” loyihasining telegramdagi guruhi (@yuristloyihasi) orqali yordam beramiz.

Стартует турнир проекта «Юрист» на весенний семестр 2022-2023 учебного года
Конкурс, организованный студентами Ташкентского государственного юридического университета и направленный на повышение юридических знаний студентов и навыков работы в команде, проводится каждые 2 недели.
Для участия в турнире сформируйте команду из 6 человек, назовите ее и зарегистрируйтесь через координатора проекта Фариду Алламбергенову (телеграмм адрес: @aristokrat_farida или номер телефона: +99899 752-81-98).
Напоминаем: в команде должен быть хотя бы один студент с каждого (1-3) курса, так как задания создаются в рамках модулей трех курсов.
Если у вас нет команды, мы поможем вам создать команду через телеграм-группу проекта «Юрист» (@yuristloyihasi).