Turli texnik xizmatlar uchun tanlov e’lon qilindi
1. 2023-yil davomida universitetning 1–3-talabalar turar joyi binolarida yashovchi talabalarning jami oʻlchovi 31822 kg boʻlgan yostiq jildi, koʻrpa jildi, parda va choyshablarini yuvish, dazmollash va yetkazib berish xizmati.
Lot raqami: 23110012231218
Takliflar taqdim etishning oxirgi muddati: 24.02.2023 18:24
Savdo platformasi: etender.uzex.uz
Savdo linki: https://etender.uzex.uz/lot/231218
2. 2023-yil (9 oy) davomida universitet xududidagi koʻkalamzorlashtirilgan maydonlardagi maysalarni (20 000 kv.m) oʻrish hamda daraxtlarga (522 dona) shakl berish, butash ishlari va chiqindilarni olib ketish xizmati.
Lot raqami: 23110012231249
Savdo linki: https://etender.uzex.uz/lot/231249
3. Universitetning 4-oʻquv binosida qoʻriqlash xizmatini tashkil etish uchun 3400x1870x3000 mm oʻlchamdagi 1 dona alyumindan kabina (budka) yasash va oʻrnatish xizmati.

Объявлен конкурс на различные технические услуги
1. Оказание услуг в течение 2023 года по стирке, глажке и доставке наволочек, пододеяльников, штор и простыней студентов, проживающих в корпусах студенческих общежитий №1-3 университета, общим весом 31822 кг.
Номер лота: 23110012231218
Крайний срок подачи предложений: 24.02.2023 18:24
Ссылка на продажу: https://etender.uzex.uz/lot/231218
2. Оказание услуг по стрижке газонов (20 000 кв.м.) и приданию формы и обрезке деревьев (522 шт.) в зеленых зонах университета, а также вывозу мусора в течение 2023 года (9 месяцев).
Номер лота: 23110012231249
Ссылка на продажу: https://etender.uzex.uz/lot/231249
3. Услуги по изготовлению и монтажу 1 шт. алюминиевой кабины (будки) размерами 3400х1870х3000 мм для организации службы охраны в учебном корпусе №4 университета.