Turli texnik xizmatlar uchun tanlov e’lon qilindi
1. 2023-yil davomida universitetning 1–3-talabalar turar joyi binolarida yashovchi talabalarning jami oʻlchovi 31822 kg boʻlgan yostiq jildi, koʻrpa jildi, parda va choyshablarini yuvish, dazmollash va yetkazib berish xizmati.
Lot raqami: 23110012231218
Takliflar taqdim etishning oxirgi muddati: 24.02.2023 18:24
Savdo platformasi: etender.uzex.uz
Savdo linki: https://etender.uzex.uz/lot/231218
2. 2023-yil (9 oy) davomida universitet xududidagi koʻkalamzorlashtirilgan maydonlardagi maysalarni (20 000 kv.m) oʻrish hamda daraxtlarga (522 dona) shakl berish, butash ishlari va chiqindilarni olib ketish xizmati.
Lot raqami: 23110012231249
Savdo linki: https://etender.uzex.uz/lot/231249
3. Universitetning 4-oʻquv binosida qoʻriqlash xizmatini tashkil etish uchun 3400x1870x3000 mm oʻlchamdagi 1 dona alyumindan kabina (budka) yasash va oʻrnatish xizmati.

Tender is announced for various technical services
1. rendering of services during 2023 for washing, ironing and delivery of pillowcases, duvet covers, curtains and sheets for students living in student dormitories No.1-3 of the university, with a total weight of 31822 kg.
Lot number: 23110012231218
Deadline for submission of bids: 24.02.2023 18:24
Trading site: etender.uzex.uz
Sales link: https://etender.uzex.uz/lot/231218
2 Rendering services for lawn mowing (20,000 sq.m.) and shaping and pruning of trees (522 pcs.) in the green areas of the university, as well as garbage removal during 2023 (9 months).
Lot Number: 23110012231249
Sales link: https://etender.uzex.uz/lot/231249
3. Services for the manufacture and installation of aluminum cabin (booth), size 3400х1870х3000 mm for the organization of security service in the academic building 4 of the university.