“Yangi O‘zbekistonda konstitutsiyaviy islohotlar va ma’muriy huquq predmeti” mavzusidagi xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya tashkil etiladi
O‘zbekiston Fanlar akademiyasi akademigi, O‘zbekiston va Qoraqalpog‘iston Respublikalarida xizmat ko‘rsatgan fan arbobi, Beruniy (Abu Rayhon Beruniy) nomidagi Oʻzbekiston Respublikasi davlat mukofoti sohibi, yuridik fanlar doktori, professor Anvar A’zamovich A’zamxo‘jayev tavalludining 95 yilligi munosabati bilan tashkil etilayotgan xalqaro anjuman 17-fevral 10:00 da Toshkent davlat yuridik universiteti 3-bino katta majlislar zalida boshlanadi.

An international scientific and practical conference will be organized on "Constitutional reforms and the subject of administrative law in New Uzbekistan"
The international conference, organized in connection with the 95th anniversary of Academician of the Academy of Sciences of Uzbekistan, Honored Scientist of the Republic of Uzbekistan and Karakalpakstan, laureate of the Republican State Prize named after Abu Raykhan Beruni, Doctor of Law, Professor Anvar Agzamovich Agzamkhodzhaev, will begin on February 17 at 10:00 (Main Conference Hall, building 3, TSUL).