Toshkent shahridagi Xalqaro Vestminstr universiteti tomonidan BMTning O‘zbekistondagi vakolatxonasi, Oliy Majlis Senati huzuridagi Yoshlar parlamenti hamda S.A.Gerasimov nomidagi Butunrossiya davlat kinematografiya institutining Toshkent shahridagi filiali bilan hamkorlikda tashkil etilayotgan tanlovda poytaxtimizdagi oliy ta’lim muassasalari talabalari ishtirok etishi mumkin.
Birlashgan Millatlar Tashkilotining Barqaror rivojlanish maqsadlariga bag‘ishlangan videoroliklar tanlovi uchun ijodiy materiallar 10-mayga qadar qabul qilinadi.
Tanlov g‘oliblari quyidagi sovg‘alar bilan taqdirlanadi:
1-o‘rin — MacBook Air;
2-o‘rin — iPhone 14;
3-o‘rin — Apple Watch.
Shuningdek, tanlov ishtirokchilariga homiylar tomonidan qo‘shimcha sovg‘alar ham topshiriladi.
Tanlovning taqdirlash marosimi Toshkent shahridagi Xalqaro Vestminstr universitetida o‘tkaziladi.
Batafsil ma’lumot uchun +99871 238-74-42 telefon raqami yoki @nbnone telegram manziliga murojaat qiling.

The contest, organized by the International Westminster University in Tashkent (IWUT) in partnership with the UN Office in Uzbekistan, the Youth Parliament under the Senate of the Oliy Majlis, and Tashkent branch of the All-Russian State Institute of Cinematography named after S.A. Gerasimov, is open to students from all universities in Tashkent.
Creative submissions to the video contest on Sustainable Development Goals (SDG) will be accepted until May 10.
Winners will receive valuable prizes:
1st place - MacBook Air;
2nd place - IPhone 14;
3rd place - Apple Watch.
The winners will also get prizes from sponsors.
Awarding ceremony of the contest will be held at Westminster International University in Tashkent.
For more information, please contact us by phone number +99871 238-74-42 or by telegram address @nbnone.