Qo‘shma ta’lim dasturiga suhbatlar reja-jadvali e’lon qilindi
M.S.Narikbayev nomidagi KAZGYU universiteti Toshkent davlat yuridik universiteti bilan hamkorlikdagi qo‘shma ta’lim dasturiga suhbatlar reja-jadvalini tasdiqladi.
Suhbatlar 7–8-sentabr kunlari bo‘lib o‘tadi. Abituriyentlarga qulaylik yaratish maqsadida suhbatdan o‘tish uchun joylar Adliya vazirligi yuridik texnikumlari binolarida tashkillashtirildi.
Suhbat vaqti va joyi har bir abituriyent uchun reja-jadvalda belgilangan.
Reja-jadval bilan tanishish…
Abituriyent aynan o‘zi uchun belgilangan vaqtda o‘zining hududidagi suhbat o‘tkazish joyiga yetib kelishi shart. Boshqa hududda bo‘lgan abituriyentlar shu hududdagi yuridik texnikum binosida o‘ziga belgilangan vaqtda suhbatda ishtirok etishi mumkin.
Abituriyent suhbatda ishtirok etish uchun o‘ziga tegishli pasport yoki ID-kartaning asl nusxasini taqdim etishi kerak. Pasport yoki ID-kartani taqdim etmagan abituriyent suhbatga qo‘yilmaydi.
Suhbatga o‘z vaqtida kelmagan abituriyentga kelmaslik sababidan qat’i nazar 0 ball qo‘yiladi va u boshqa kunlarda ham suhbatga qo‘yilmaydi.

Объявлен график проведения собеседований по двудипломной программе
Университет КАЗГЮУ им. М.С.Нарикбаева утвердил график собеседований с абитуриентами двудипломной программы с ТГЮУ.
Собеседования состоятся 7 и 8 сентября. Для удобства абитуриентов в зданиях юридических техникумов организованы места для собеседований.
Конкретное время и место прохождения собеседования установлены для каждого абитуриента в графике.
Ознакомиться с графиком…
Для прохождения собеседования абитуриент обязан в назначенное именно для него время явиться к месту собеседования в своем регионе. Если абитуриент находится в другом регионе, то он может принять участие в собеседовании в месте своего нахождения в соответствующем юридическом техникуме.
При себе нужно обязательно иметь оригинал своего паспорта или ID-карты. Без предъявления паспорта или ID-карты абитуриент не будет допущен до собеседования.
При неявке абитуриент независимо от причины неявки получит 0 баллов и не будет допущен к собеседованию в другое время.