Yapon huquqini tadqiq qilish markaziga qo‘shimcha qabul e’lon qilindi
Toshkent davlat yuridik universiteti va Nagoya universiteti hamkorligida tashkil etilgan Yapon huquqini tadqiq qilish markaziga qo‘shimcha qabul e’lon qilindi.
Dars jadvali to‘g‘ri kelmagani tufayli avvalgi qabul ishtirok eta olmagan yoki hozirgi qabulda hujjat topshirmoqchi bo‘lgan talabalar 22-sentabrga qadar quyidagi link orqali ro‘yxatdan o‘tishi lozim: https://forms.gle/9j4gMZd7HCLTxFi57
23-sentabrda “Hiragana” alifbosini bilish testi o‘tkaziladi va natijalarga ko‘ra qabul uchun suhbatda ishtirok etadigan talabalar e’lon qilinadi.

Объявлен дополнительный набор в Центром исследований японского права
Объявлен дополнительный набор в Центром исследований японского права, созданный Ташкентским государственным юридическим университетом и Университетом Нагоя.
Студентам, которые не смогли принять участие в предыдущем наборе из-за расписания занятий или желающим подать заявку на текущий набор, необходимо зарегистрироваться до 22 сентября по следующей ссылке: https://forms.gle/9j4gMZd7HCLTxFi57
23 сентября пройдет тест на знание алфавита «Хирагана», по результатам которого будут объявлены имена студентов, которые примут участие в следующем этапе – собеседовании.