Kafedraning malakali professor-o‘qituvchilari tomonidan o‘tkaziladigan mashg‘ulotlarda ishtirokchilar mavjud bilimlarini yanada mustahkamlash hamda IELTSdan yuqori natijalarga erishish uchun tayyorgarlik ko‘rish imkoniyatiga ega bo‘ladi.
Kurslar davomida talabalar 4 ta ko‘nikma (speaking, writing, listening, reading) bo‘yicha darajalarini oshirishi va mock imtihonlarda ishtirok etishi mumkin.
Mashg‘ulotlar 1-oktabrdan boshlanadi.
Kurslarda ishtirok etish uchun quyidagi link orqali test topshiring va til ko‘nikmalari bo‘yicha darajangizni aniqlang: https://forms.gle/1vp8mBhHQTaRuZC96

В ТГЮУ начался набор на курсы английского языка
Курсы английского языка организованы кафедрой иностранных языков Ташкентского государственного юридического университета.
В ходе занятий, проводимых квалифицированными преподавателями кафедры, участники получат возможность дополнительно укрепить имеющиеся знания и подготовиться к достижению высоких результатов по IELTS.
На курсе студенты смогут улучшить свой уровень по 4 навыкам (speaking, writing, listening, reading) и принять участие в MOCK-экзаменах.
Занятия начнутся 1 октября.
Для участия в курсах пройдите тест и определите свой уровень владения языком по следующей ссылке: https://forms.gle/1vp8mBhHQTaRuZC96