“Dunyo bo‘ylab” telekanali TDYU Yuridik klinikasi bilan hamkorlikda “Правовой компас” ko‘rsatuvida ishtirok etishni istagan talabalar uchun qabul e’lon qildi
Kamera oldida professional yurist sifatida o‘zini sinab ko‘rmoqchi bo‘lgan Yuridik klinika ko‘ngillilari va amaliyotchilari, shuningdek, TDYUning barcha talabalari uchun ko‘rsatuvda quyidagi lavozimlarda faoliyat olib borishi mumkin:
- talaba-boshlovchi;
- mobilograf;
- montajchi;
- ssenarist.
Nomzodlar o‘zi haqida ma’lumotlarni (F.I.O., fakulteti va kursi) 10-mayga qadar @nshz07 Telegram manziliga yuborishi kerak.

The TV channel "Dunyo bo‘ylab", together with the Legal Clinic of Tashkent State University, has announced the acceptance of applications from students wishing to participate in the program "Legal Compass"
Volunteers and interns of the Legal Clinic, as well as all TSUL students who want to try themselves as professional lawyers in front of the camera, can work on the program in the following positions:
– student host;
– mobile videographer;
– video editor;
– scriptwriter.
Candidates should send their personal information (full name, faculty, and year of study) to the Telegram address @nshz07 by May 10.