TDYUda bo‘sh ish o‘rinlari uchun tanlov e’lon qilindi
Toshkent davlat yuridik universiteti quyidagi tarkibiy bo‘linmalardagi bo‘sh ish o‘rinlariga ishga qabul qilish bo‘yicha tanlov e’lon qilindi:
1) Axborot-resurs markazi Axborot-kutubxona resurslari bilan xizmat ko‘rsatish bo‘limi kutubxonachisi (1,5 shtat birligi);
2) Buxgalteriya buxgalteri (1 shtat birligi);
3) Tahririy-nashriyot bo‘limi Tipografiya sektori matbaa dizayneri (1 shtat birligi);
4) Tahririy-nashriyot bo‘limi Tipografiya sektori texnik muharriri (1 shtat birligi);
5) Xususiy huquq fakulteti tyutori (1,25 shtat birligi);
6) O‘quv-uslubiy boshqarma (Registrator ofisi) Ta’lim shartnomalari va toʻlovlarini muvofiqlashtirish boʻlimi iqtisodchisi (0,5 shtat birligi);
7) O‘quv-uslubiy boshqarma (Registrator ofisi) Elektron universitet bo‘limi muhandis-dasturchisi (1 shtat birligi);
8) O‘quv-uslubiy boshqarma (Registrator ofisi) Elektron universitet bo‘limi muhandis-elektronchi (1 shtat birligi);
9) Kiber huquq kafedrasi oʻqituvchi-yordamchisi (oʻquv ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi);
10) Davlat boshqaruvi kafedrasi oʻqituvchi-yordamchisi (tadqiqot ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi);
11) Maʼmuriy va moliya huquqi kafedrasi oʻqituvchi-yordamchisi (oʻquv ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi);
12) Sud, huquqni muhofaza qiluvchi organlar va advokatura kafedrasi o‘qituvchi-yordamchisi (oʻquv ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi);
13) Davlat va huquq nazariyasi kafedrasi oʻqituvchi-yordamchisi (tadqiqot ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi).
Nomzodlar tanlovda ishtirok etish uchun quyidagi link orqali onlayn ravishda hujjatlarni 26-mayga qadar (shu kuni ham) topshirishi mumkin: https://vakansiya.adliya.uz/vacancy/1571#⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

A competition for filling vacant positions has been announced at TSUL
Tashkent State University of Law (TSUL) has announced a competition for employment in the following vacant positions within its structural divisions:
1. Librarian of the Information and Library Resources Service Department of the Information Resource Center (1.5 staff units);
2. Accountant in the Accounting Department (1 staff unit);
3. Designer-printer in the Printing Sector of the Editorial and Publishing Department (1 staff unit);
4. Technical editor in the Printing Sector of the Editorial and Publishing Department (1 staff unit);
5. Tutor at the Faculty of Private Law (1.25 staff units);
6. Economist in the Department for Coordination of Educational Contracts and Payments of the Academic and Methodological Administration (Registrar’s Office) (0.5 staff unit);
7. Software engineer in the "Electronic University" Department of the Academic and Methodological Administration (Registrar’s Office) (1 staff unit);
8. Electronics engineer in the "Electronic University" Department of the Academic and Methodological Administration (Registrar’s Office) (1 staff unit);
9. Assistant lecturer (for teaching work) at the Department of Cyber Law (0.5 staff unit);
10. Assistant lecturer (for research work) at the Department of Public Administration (0.5 staff unit);
11. Assistant lecturer (for teaching work) at the Department of Administrative and Financial Law (0.5 staff unit);
12. Assistant lecturer (for teaching work) at the Department of Courts, Law Enforcement Agencies, and Advocacy (0.5 staff unit);
13. Assistant lecturer (for research work) at the Department of Theory of State and Law (0.5 staff unit).