TDYUda bo‘sh ish o‘rinlari uchun tanlov e’lon qilindi
Toshkent davlat yuridik universiteti quyidagi tarkibiy bo‘linmalardagi bo‘sh ish o‘rinlariga ishga qabul qilish bo‘yicha tanlov e’lon qilindi:
1) Axborot-resurs markazi Axborot-kutubxona resurslari bilan xizmat ko‘rsatish bo‘limi kutubxonachisi (1,5 shtat birligi);
2) Buxgalteriya buxgalteri (1 shtat birligi);
3) Tahririy-nashriyot bo‘limi Tipografiya sektori matbaa dizayneri (1 shtat birligi);
4) Tahririy-nashriyot bo‘limi Tipografiya sektori texnik muharriri (1 shtat birligi);
5) Xususiy huquq fakulteti tyutori (1,25 shtat birligi);
6) O‘quv-uslubiy boshqarma (Registrator ofisi) Ta’lim shartnomalari va toʻlovlarini muvofiqlashtirish boʻlimi iqtisodchisi (0,5 shtat birligi);
7) O‘quv-uslubiy boshqarma (Registrator ofisi) Elektron universitet bo‘limi muhandis-dasturchisi (1 shtat birligi);
8) O‘quv-uslubiy boshqarma (Registrator ofisi) Elektron universitet bo‘limi muhandis-elektronchi (1 shtat birligi);
9) Kiber huquq kafedrasi oʻqituvchi-yordamchisi (oʻquv ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi);
10) Davlat boshqaruvi kafedrasi oʻqituvchi-yordamchisi (tadqiqot ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi);
11) Maʼmuriy va moliya huquqi kafedrasi oʻqituvchi-yordamchisi (oʻquv ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi);
12) Sud, huquqni muhofaza qiluvchi organlar va advokatura kafedrasi o‘qituvchi-yordamchisi (oʻquv ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi);
13) Davlat va huquq nazariyasi kafedrasi oʻqituvchi-yordamchisi (tadqiqot ishlari boʻyicha assistent) (0,5 shtat birligi).
Nomzodlar tanlovda ishtirok etish uchun quyidagi link orqali onlayn ravishda hujjatlarni 26-mayga qadar (shu kuni ham) topshirishi mumkin: https://vakansiya.adliya.uz/vacancy/1571#⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

В ТГЮУ объявлен конкурс на замещение вакантных должностей
Ташкентский государственный юридический университет объявил конкурс на приём на работу по следующим вакантным должностям в структурных подразделениях:
1. Библиотекарь отдела обслуживания информационно-библиотечными ресурсами Информационно-ресурсного центра (1,5 штатной единицы);
2. Бухгалтер бухгалтерии (1 штатная единица);
3. Дизайнер-полиграфист сектора типографии Редакционно-издательского отдела (1 штатная единица);
4. Технический редактор сектора типографии Редакционно-издательского отдела (1 штатная единица);
5. Тьютор факультета частного права (1,25 штатной единицы);
6. Экономист отдела координации образовательных контрактов и платежей Учебно-методического управления (Офиса регистратора) (0,5 штатной единицы);
7. Инженер-программист отдела «Электронный университет» Учебно-методического управления (Офиса регистратора) (1 штатная единица);
8. Инженер-электронщик отдела «Электронный университет» Учебно-методического управления (Офиса регистратора) (1 штатная единица);
9. Ассистент-преподаватель (по учебной работе) кафедры киберправа (0,5 штатной единицы);
10. Ассистент-преподаватель (по научной работе) кафедры государственного управления (0,5 штатной единицы);
11. Ассистент-преподаватель (по учебной работе) кафедры административного и финансового права (0,5 штатной единицы);
12. Ассистент-преподаватель (по учебной работе) кафедры суда, правоохранительных органов и адвокатуры (0,5 штатной единицы);
13. Ассистент-преподаватель (по научной работе) кафедры теории государства и права (0,5 штатной единицы).