Zo‘ravonlik holatlari haqida Ijtimoiy himoya milliy agentligining hududiy boʻlinmalariga murojaat qiling
Aziz talabalar!
Agar siz zo‘ravonlikka uchragan bo‘lsangiz yoki zo‘ravonlik holatiga duch kelgan boshqa inson haqida ma’lumotga ega bo‘lsangiz, zudlik bilan vakolatli davlat organiga — Ijtimoiy himoya milliy agentligining hududiy boʻlinmalariga maxsus xabarnoma orqali ma’lumot bering.
Murojaat uchun rasmiy xabarnoma shakli (https://t.me/tsulbox/354) ilova qilinmoqda. Ushbu shaklni to‘ldirib, Ijtimoiy himoya milliy agentligining hududiy boʻlinmalariga taqdim etishingiz mumkin.
Shuningdek, bu jarayonda Toshkent davlat yuridik universiteti psixologi Farangis Sharipova doim sizga yordam berishga shay.
Manzil: TDYU 3-bino 236-xona
Ish vaqti: 8:30-17:30
Telegram: @Psychologist_TSUL
Foydali ma'lumotlar: @psyhelp_TSUL
Shuni bilingki, universitetimizda talabalar xavfsizligi va ruhiy barqarorligi ustuvor ahamiyatga ega.
Unutmang! Yordam so‘rash zaiflik emas, balki kuch belgisidir. Biz birgalikda ruhiy salomatlikni saqlash odatiy hol bo‘lgan jamiyatni yaratishimiz mumkin!

Сообщайте о случаях насилия в территориальные подразделения Национального агентства социальной защиты
Уважаемые студенты!
Если вы стали жертвой насилия либо располагаете информацией о человеке, подвергшемся насилию, незамедлительно сообщите об этом в уполномоченный государственный орган — территориальные подразделения Национального агентства социальной защиты с использованием специального уведомления.
Форма официального уведомления (https://t.me/tsulbox/354)
прилагается. Заполнив ее, вы можете передать в территориальное подразделение агентства.
В этом процессе вам всегда готова оказать поддержку психолог Ташкентского государственного юридического университета — Фарангис Шарипова.
Адрес: ТГЮУ, 3-й корпус, кабинет №236
Рабочее время: 8:30–17:30
Telegram: @Psychologist_TSUL
Полезная информация: @psyhelp_TSUL
Помните, что безопасность и психологическое благополучие студентов — наш главный приоритет.
Не забывайте: просить о помощи — не слабость, а признак силы. Вместе мы можем создать общество, в котором забота о психическом здоровье станет нормой.