TDYUga qabul jarayonlariga bag‘ishlangan brifing tashkil etiladi
Brifingda O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “2023/2024-o‘quv yili uchun davlat oliy ta’lim muassasalariga o‘qishga qabul qilishning davlat buyurtmasi parametrlari to‘g‘risida”gi farmoyishi mazmun-mohiyati, Toshkent davlat yuridik universitetiga qabul kvotalari, ularning ta’lim shakllari bo‘yicha taqsimoti, qabul jarayonidagi muhim yangiliklar haqida ma’lumot beriladi.
Brifing 4-iyul 15:00 da boshlab onlayn tarzda o'tkaziladi.
Brifing universitetning YouTubedagi rasmiy kanali orqali to‘g‘ridan to‘g‘ri translyatsiya qilinadi: https://www.youtube.com/@tsulofficial

Будет организован брифинг, посвященный процессам приема в ТГЮУ
На брифинге будет представлена информация о содержании Указа Президента Республики Узбекистан “О параметрах государственного заказа по приему на учебу в государственные высшие образовательные учреждения в 2023/2024 учебном году”, квотах приема в Ташкентский государственный юридический университет, их распределении по формам образования, важных нововведениях в процессе приема.
Брифинг состоится онлайн 4 июля в 15:00.
Брифинг будет транслироваться в прямом эфире на официальном YouTube канале университета: https://www.youtube.com/@tsulofficial
Если у вас возникли вопросы, на которые вы бы хотели получить ответы во время брифинга, просим отправить их нам через ссылку ниже: