TDYUda “Abdumajidov saboqlari” mavzusida xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya o‘tkaziladi
Yuridik fanlari doktori, professor, akademik, O‘zbekistonda xizmat ko‘rsatgan fan arbobi G‘afur Аbdumajidovning xotirasiga bag‘ishlangan konferensiyada TDYU, O‘zbekiston Respublikasi Jamoat xavfsizligi universiteti, O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish Akademiyasi, O‘zbekiston Respublikasi IIV Аkademiyasi, Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti, Samarqand xalqaro texnologiyalar universiteti, M.S.Narikbayev nomidagi Qozog‘iston davlat yuridik universiteti, Tojikiston davlat huquq, biznes va siyosat universiteti va Batumi davlat universiteti professor-o‘qituvchilari ishtirok etadi.
Gibrid formatda bo‘lib o‘tadigan anjumanda quyidagi ZOOM-link orqali ham ishtirok etish mumkin: https://us02web.zoom.us/j/81363528973?pwd=V0diTlVDbjR6SVg0Z3FMK2wxYUhrdz09⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

The international scientific-practical conference "Lessons of Abdumajidov" will be held at Tashkent State University of Law
The conference will be held on the initiative of the Tashkent State University of Law, Criminal Procedure Department and will begin at 15:00 on the 23rd of June (room 203, building 1).
The conference, dedicated to the memory of Gafur Abdumajidov, Doctor of Law, Professor, Academician, and Honored Scientist of Uzbekistan, was attended by professors and lecturers of the Tashkent State University of Law, University of Public Security of the Republic of Uzbekistan, Academy of Law Enforcement Agencies of the Republic of Uzbekistan, Academy of the Ministry of Internal Affairs of the Republic of Uzbekistan, University of World Economy and Diplomacy, Samarkand International University of Technology, Kazakh State Law University named after M.S.Narikbayev, Tajik State University of Law and Batumi State University.
To participate in the conference held in a hybrid format, please visit the following link ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/81363528973?pwd=V0diTlVDbjR6SVg0Z3FMK2wxYUhrdz09⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠