GrDU va KAZGYU bilan yo‘lga qo‘yilgan qo‘shma ta’lim dasturlariga hujjatlar 10-sentabrgacha (shu kuni ham) qabul qilinadi
Toshkent davlat yuridik universiteti hamda Yanka Kupala nomidagi Grodno davlat universiteti (Belarus Respublikasi) va M.S.Narikbayev nomidagi KAZGYU universiteti (Qozogʻiston Respublikasi) o‘rtasida yo‘lga qo‘yilgan qoʻshma ta'lim dasturlariga hujjatlarni qabul qilish muddati 10-sentabrga qadar uzaytirildi.
Quyidagi linklar orqali orqali qo‘shma dasturlarga topshiriladigan hujjatlar tanishish mumkin:
TDYU va Grodno davlat universiteti…
TDYU va KAZGYU…
Hujjatlarni onlayn tartibda topshirish boʻyicha yoʻriqnoma
Ma’lumot uchun: Grodno davlat universiteti va KAZGYU bilan qo‘shma dasturlarga kirish sinovlarining 1-bosqichi doirasida suhbatlar 12-16-sentabr kunlari oraligʻida oʻtkazilishi rejalashtirilgan. Suhbatlarning aniq jadvali alohida e’lon qilinadi.

Documents for joint programs with Grodno State University and KAZGUU are accepted until September 10 (inclusive)
Deadline for admission of documents for joint educational programs with Yanka Kupala State University of Grodno (Republic of Belarus). The period of acceptance of documents for joint educational programs at Yanka Kupala State University of Grodno (Belarus) and M. S. Narikbayev KAZGYU University (Kazakhstan) is extended until September 10.
The list of documents for the double degree programs can be found at the following links:
TSUL and Grodno State University...
TSUL and KAZGYU...
Instructions for online submission of documents
Note: During the 1st stage of the entrance examinations interviews for double degree programs with GSU and KAZGUU are scheduled from September 12 to 16. The specific schedule of interviews will be announced soon.