Sergeli tumani maktab o‘quvchilari uchun “TiLT Show” dasturi doirasida mashg‘ulotlar o‘tkazilmoqda
Toshkent davlat yuridik universiteti “Xorijiy tillar” kafedrasi tashabbusi tashkil etilayotgan loyihadan ko‘zlangan asosiy maqsad maktab o‘quvchilarning ingliz tilidan og‘zaki nutq va yozish ko‘nikmalarini rivojlantirish hamda xorijiy tillarni mukammal o‘rganishda turli texnologiyalar va metodlardan foydalanish, xorijiy davlatlar madaniyati, urf-odati va an‘analari haqida qiziqarli taqdimotlar va ma‘lumotlar berishdan iborat.
“TiLT Show” dasturi doirasida mashg‘ulotlar haftaning dushanba va juma kunlari 11:30 dan boshlab 208- va 221-auditoriyalarda o‘tkaziladi. Mashg‘ulotlar TDYU professor-o‘qituvchilari va xorijiy ekspertlar tomonidan olib boriladi.

"TiLT Show" classes are held for pupils of schools in Sergeli
The aim of the project, organized on the initiative of the Foreign Languages Department of Tashkent State University of Law, is to develop speaking and writing skills in English, the use of different technologies and methods in improving the learning of foreign languages, providing interesting presentations and information about the culture, customs and traditions of foreign countries.
Classes are held every Monday and Friday at 11:30 (rooms 208, 221, building 3, TSUL). The sessions are conducted by qualified professors and foreign specialists.